top

SPOŁECZNOŚCIOWY   PORTAL   ZIEMI   MIĘDZYRZECKIEJ

 

FOTO - NEWS - Ziemia Międzyrzecka

INFORMACJE

  Bieżące informacje i wydarzenia nadesłane przez KS Stal Gorzów
                                  Marzec 201
4

                             www.stalgorzow.pl

 

Filmy Portalu
...
więcej »

  027 -

   informacje archiwalne »

* * *

  Śledź z nami wyjazd Stalowców do Karpacza

2014-03-07 16:50

     Już w niedzielę rozpoczyna się zgrupowanie gorzowskiej Stali w Karpaczu. Swoją obecność zapowiedzieli wszyscy zawodnicy żółto-niebieskich. Z drużyną w góry wybiera się również redakcja stalgorzow.pl oraz Stal TV.    

   www.stalgorzow.pl: W niedzielę rozpoczyna się zgrupowanie zawodników Stali w Karpaczu. Jak będzie ono wyglądało i kto się na nim pojawi?

  Już od pierwszego dnia pobytu za pośrednictwem naszej strony internetowej i portali społecznościowych - Facebooka, Twittera i Instagrama - będziemy relacjonować pobyt żółto-niebieskich w Hotelu Artus w Karpaczu. Cały czas będziemy towarzyszyć naszym zawodnikom, dzięki czemu przygotujemy szereg materiałów prasowych i video.

  Przyjrzymy się integracji naszych zawodników, sprawdzimy jak najchętniej będą spędzać wolny czas i zapytamy o ich życie prywatne i służbowe. Śledźcie naszą oficjalną stronę www.stalgorzow.pl oraz profile Stali na portalach społecznościowych.


 

do góry

* * *

  Plebiscyt na dziewczynę Stali rozstrzygnięty!

2014-03-07 14:22

     Wczoraj w stalowym pubie na bulwarze odbył się finał naszego konkursu na podprowadzające i hostessy gorzowskiej Stali. Wyłoniliśmy siedem dziewczyn, które znajdą zatrudnienie w nadwarciańskim klubie.    

   www.stalgorzow.pl: W niedzielę rozpoczyna się zgrupowanie zawodników Stali w Karpaczu. Jak będzie ono wyglądało i kto się na nim pojawi?

  Milena, dwie Klaudie, Jagoda, Marta, Ewelina i Karolina - to właśnie one w sezonie 2014 będą zapraszać pod taśmę zawodników na stadionie im. Edwarda Jancarza. Wczoraj dziewczyny czekał ostatni etap konkursowych zmagań. W Bulwar Sport & Music Pub zaprezentowały się przed trzyosobowym jury, które zadawało im pytania o życie prywatne, pracę i oczywiście Stal Gorzów. Po krótkich obradach jury wyłoniło siódemkę, która w tym sezonie będzie reprezentować gorzowską Stal.

- Dzisiejszy wieczór był zdecydowanie najbardziej stresujący. Było nam przykro, że dwie z nas odpadły, ale mimo wszystko jesteśmy bardzo zadowolone. Teraz czekają nas ciężkie treningi, zaczynamy za tydzień, bo sezon tuż, tuż... - powiedziała nam na gorąco po ogłoszeniu wyników Klaudia.

Milena dodała: - Było dziś trochę więcej stresu. Najgorzej było z zejściem z góry i zaprezentowaniem się, ale myślę, że jakoś to opanowałam. Pod okiem pani trener będziemy teraz wspólnie trenować, by wyglądało to jak najlepiej na stadionie pod taśmą.


 

do góry

* * *

  Stalowcy trzymają wagę w ryzach

2014-03-06 10:05

     Zapraszamy do rozmowy z Joanną Puchan, specjalistą dietetyk, właścicielką firmą Centrum Zdrowia i Diet z Międzyrzecza. Przeprowadziliśmy ją przy okazji badań na zawodnikach gorzowskiej Stali.    

  www.stalgorzow.pl: Uczestniczyła pani ostatnio w zajęciach zawodników Stali
Gorzów. Skąd wzięło się u pani zainteresowanie speedwayem?

Joanna Puchan:
- Od trzech lat wspólnie z mężem wspieramy finansowo Stal Gorzów i zawodników związanych z tym klubem oraz jesteśmy członkami BSC. Po prostu kochamy czarny sport, a Stal Gorzów to nasza drużyna.

Jaki był cel wizyty na zajęciach sportowych zawodników?

- Dzięki analizatorowi TANITA BC dokonaliśmy pomiaru składu ciała zawodników, którzy byli obecni na treningu. Badanie miało na celu wychwycenie ewentualnych nieprawidłowości wagowych oraz w składzie ciała zawodników, które można skorygować jeszcze w okresie przygotowawczym do sezonu, zarówno dietą, jak i aktywnością fizyczną.

I jak wypadły wyniki?

- W przypadku wszystkich zawodników i trenera wyniki wypadły bardzo dobrze. Wszyscy posiadają niską zawartość tłuszczu oraz prawidłową masę mięśniową przy swojej wadze. Jednak powinni uważać na poziom tłuszczu w organizmie, gdyż jego zbyt niski poziom może powodować problemy z przyswajaniem wielu witamin, szczególnie rozpuszczalnych w tłuszczach.

Ma pani jakieś zalecenia dla zawodników?

- Wielkich korekt tutaj nie przewiduję, jednak powinni oni bardzo dużą uwagę zwrócić na zasygnalizowany przeze mnie problem przyswajalności witamin A, D, E i K przy zbyt małej ilości tłuszczu w organizmie. Zalecam odpowiednio zbilansowaną dietę, z odpowiednią zawartością tłuszczu, białka i węglowodanów.

 

do góry

* * *

  W czwartek wyłonimy szczęśliwą siódemkę

2014-03-04 13:59

     Konkurs na nowe podprowadzające i hostessy Stali zmierza ku końcowi. Wielki finał już w najbliższy czwartek.    

   www.stalgorzow.pl: W niedzielę rozpoczyna się zgrupowanie zawodników Stali w Karpaczu. Jak będzie ono wyglądało i kto się na nim pojawi?

  Spośród 10 kandydatek jury wybierze siedem dziewczyn, które będą reprezentowały Stal pod taśmą i jako hostessy w eventach organizowanych przez klub. Oczywiście to nie wszystko, bo na pewno dziewczyny będą brały udział w działaniach promocyjno-marketingowych klubu w sezonie, jak i poza nim.

- Finał odbędzie w pubie Stali Gorzów, gdzie jury podejmie finałową decyzję o wyborze na podstawie tego jak dziewczyny wypadły w poszczególnych etapach oraz jak wypadną na żywo. W tym celu przygotowane będą trzy filmy obrazujące jak dziewczyny radziły sobie w poprzednich sesjach zdjęciowych. W jury na pewno nie zabraknie osoby, który zna się na fotografii i modelingu, oraz osoby, która była podprowadzającą w poprzednich latach - zdradza Jacek Gumowski, marketing manager Stali Gorzów.


 

do góry

* * *

  Obóz w Karpaczu będzie służył integracji

2014-03-03 13:42

     Pod koniec tego tygodnia ekipa Stali Gorzów wyruszy do Karpacza na zgrupowanie drużyny. Swój udział zapowiedzieli wszyscy reprezentanci żółto-niebieskich. Trener Piotr Paluch zdradził portalowi www.stalgorzow.pl jak będzie wyglądać zgrupowanie i m.in. jak wyglądają przygotowania naszych żużlowców do sezonu.    

   www.stalgorzow.pl: W niedzielę rozpoczyna się zgrupowanie zawodników Stali w Karpaczu. Jak będzie ono wyglądało i kto się na nim pojawi?

Piotr Paluch:
- W obozie będzie uczestniczyć cała drużyna. Przede wszystkim jest to obóz integracyjny, będziemy też ćwiczyć na sali, grać w squasha, zjeżdżać na nartach. Ponadto przewidziano działania marketingowe. Po obozie przewidziane są kolejne treningi na gorzowskim owalu. Pierwsze, jeśli pogoda pozwoli, odbędą się w tym tygodniu - 6 i 7 marca.

Tor cały czas jest przygotowywany do sezonu, jakie prace się na nim obecnie odbywają?

- Przede wszystkim jest suszony. Pierwszy łuk jest zacieniony i nie schnie tak jak trzeba, ale myślę, że do czwartku toromistrz Jarosław Gała zadba o to, by te treningi odbyły się bezpiecznie.

Jak wyglądają przygotowania naszych zawodników do sezonu?

- Większość zawodników odbyła już pierwsze jazdy po zimowej przerwie. Juniorzy jeździli w Pile, Świderski w Rawiczu, Kasprzak będzie jeździł w Rawiczu i Ostrowie, Matej Zagar w Słowenii, Iversen w Anglii i Danii, a Linus w Szwecji.

Czy sparingi odbędą się we wcześniej zapowiedzianych terminach?

  Daty ustalone wcześniej cały czas obowiązują. 21 marca przyjedzie do nas Włókniarz, 23 marca my pojedziemy do Częstochowy. Z Falubazem u siebie jedziemy 28 marca, dzień później sparing w Zielonej Górze. Dwa ostatnie mecze sparingowe to 5 kwietnia i Toruń na wyjeździe oraz 6 kwietnia z "Aniołami" u siebie.


 

do góry

 

- - -

materiały prasowe Stali Gorzów


Copyright © 1999 - 2014  by  A.R.U. Informix