[ :: Rozkład jazdy :: ]

Rozkład jazdy

 Z:
Do:
Przez:
Data:
Godzina:
 
Odjazdy
Przyjazdy

Szynobus

 

 

Kasa biletowa czynna:

 

 600 - 930          1210 - 1240         1500 - 1840

   Bilety miesięczne na przejazdy szynobusem można kupić w kasie biletowej na dworcu PKP. Przy zakupie miesięcznego biletu szkolnego należy przedłożyć ważną legitymację szkolną.
Przy zakupie imiennego biletu miesięcznego okazujemy dowód osobisty

Odjazd

Przyjazd

05:35             Zbąszynek             19:43
05:42             Dąbrówka Wlkp.             19:35
05:48             Chociszewo-Rogoziniec             19:30
05:56             Lutol Suchy             19:22
06:01             Panowice             19:16
06:07             Bukowiec Międzyrzecki             19:10
06:21/23   09:30   12:40   15:52 Międzyrzecz 09:04   12:19   15:39   18:53/55
06:32   09:39   12:49   16:01 Głębokie Międzyrzeckie 08:55   12:10   15:30   18:45
06:40   09:46   12:56   16:08 Popowo Skwierzyńskie 08:47   12:02   15:22   18:37
06:49/51     09:55/57   13:05/07   16:17/19 Skwierzyna 08:37/39   11:52/54   15:12/14   18:27/29
07:00   10:06   13:16   16:28 Trzebiszewo 08:28   11:43   15:03   18:18
07:03   10:11   13:21   16:33 Brzozowiec Gorzowski 08:23   11:38   14:58   18:13
07:11   10:17   13:27   16:39 Deszczno 08:17   11:32   14:52   18:07
07:15   10:21   13:31   16:43 Gorzów Wlkp. Karnin 08:13   11:28   14:48   18:03
07:18   10:24   13:34   16:46 Gorzów Wlkp. Zieleniec 08:09   11:24   14:44   17:59
07:23   10:29   13:39   16:51 Gorzów Wlkp. Zamoście 08:04   11:19   14:39   17:54

07:28

 

10:34

 

13:44

 

16:56

Gorzów Wlkp.

08:00

 

11:15

 

14:35

 

17:50

Przyjazd

Odjazd

Portal Społecznościowy  Mieszkańców Międzyrzecza
Aktualizowano: czwartek 26 marca 2009 13:22:40

Copyright
© 1999 - 2009  by  A.R.U.Informix
Dla przeglądarki: 1152 x 864